Ta strona używa ciasteczek. Jesli chcesz poznać politykę prywatnosci w tym zakresie kliknij [tutaj]

Wiadomości - 2019

2019
grudzień27

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/79/PN/2019

„Budowa Systemu „Parkuj i Jedź” we Wrocławiu – Etap II”
Część 1: 05080 Budowa parkingu "Parkuj i jedź" na pętli tramwajowej Klecina
Część 2: 05090 Budowa parkingu "Parkuj i jedź" w rejonie przystanków komunikacji miejskiej ul. Kosmonautów - Kamiennogórska
Część 3: 05140 Budowa parkingu "Parkuj i jedź" w rejonie przystanków komunikacji miejskiej ul. Kosmonautów - gen. Fieldorfa (parking nr 2)
Część 4: 05110 Budowa parkingu "Parkuj i jedź" w rejonie stacji kolejowej Wrocław Osobowice - Etap I

więcej >>>

2019
grudzień27

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/84/PN/2019

02100 Budowa Osi Zachodniej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
grudzień19

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/77/PN/2019

05010 -Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Rowerowy Wrocław": "Budowa ścieżki rowerowej w ul. Legnickiej we Wrocławiu"

więcej >>>

2019
grudzień16

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/75/PN/2019

Opracowanie koncepcji dla zadania nr 04720 „Koncepcja rewitalizacji osiedla BOREK we Wrocławiu - plan remontu ulic (układ przedwojenny)”.

więcej >>>

2019
grudzień13

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/66/PN/2019

04891 Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych dla projektu: Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe - etap 2

więcej >>>

2019
grudzień13

Zmiany w organizacji ruchu na Złotnickiej

Uwaga kierowcy! Kończą się prace związane wyciszaniem nawierzchni 242 metrów ulicy Złotnickiej! Przed nami decydujące prace. W najbliższy poniedziałek (16 grudnia) i wtorek (17 grudnia) wykonawca będzie układał dwie warstwy asfaltu na remontowanym odcinku drogi. W przypadku ewentualnych zmian pogodowych rezerwowy termin jest w środę (18 grudnia).
W związku z prowadzonymi pracami przy nawierzchni prawdopodobnie nie będzie możliwy w godzinach 9-12 - zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek (rezerwowy termin w środę) - wyjazd z osiedla zabudowy wielorodzinnej Złotnicka 4-10 oraz przejazd przez skrzyżowanie Złotnickiej z ulicami Kościańską i Opoczyńską. Przepraszamy kierowców za utrudnienia i prosimy o uwzględnienie wykonywanych prac w harmonogramie dnia.

2019
grudzień12

Otyńska, Fabryczna

Przebudowa ulicy Otyńskiej i Fabrycznej wchodzi w decydującą fazę. W dniach 13-17 grudnia wykonawca będzie układał kolejną warstwę asfaltu na ulicy Otyńskiej i części ul. Fabrycznej oraz pierwszą na kolejnym odcinku ulicy Fabrycznej. Dojazd do biur przy ulicy Fabrycznej będzie odbywał się w trakcie trwania prac ulicą Wagonową, a następnie terenem wewnętrznym WPP. Z kolei dojazd do ul. Otyńskiej przez ul. Szczyrki. Powrót do obecnej organizacji ruchu zastępczego w tym rejonie ma nastąpić 18 grudnia, ale wykonawca zrobi wszystko, aby było to możliwe wcześniej.

2019
grudzień11

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/70/PN/2019

05010 - „Rowerowy Wrocław”: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. Budowa ścieżki rowerowej w ul. Suchej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
grudzień10

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/63/PN/2019

04470 "Przebudowa nawierzchni w ul. Berenta na odc. od ul. Boya - Żeleńskiego do al. Kasprowicza wraz z przejściem dla pieszych przez al. Kasprowicza"

więcej >>>

2019
grudzień05

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/78/PN/2019

04600 - Przebudowa ul. Swobodnej w celu wyznaczenia dróg rowerowych we Wrocławiu

więcej >>>

2019
grudzień05

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/77/PN/2019

05010 -Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Rowerowy Wrocław": "Budowa ścieżki rowerowej w ul. Legnickiej we Wrocławiu"

więcej >>>

2019
grudzień03

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/72/PN/2019

04330 - Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce - Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF - ZADANIE D
Część 1: Przystanek Wrocław Wojnów Wschodni: Budowa drogi dojazdowej;
Część 2: Przystanek Wrocław Strachocin: Budowa wiaty rowerowej i ciągu pieszego;

więcej >>>

2019
grudzień02

Nocne wyłączenie przejazdu pod wiaduktem przy Długiej

Uwaga! W nocy z 4 na 5 grudnia kierowcy jadący w kierunku Popowic nie będą mogli przejechać pod wiaduktem przy ulicy Długiej. Właśnie wtedy wykonawca, aby w jak najmniejszym stopniu spowodować utrudnienia na drodze, przeprowadzi rozbiórkę 80 tonowego przęsła wiaduktu kolejowego. Na miejscu będzie pracował olbrzymi dźwig – 250 ton. Objazd od ulicy Długiej zostanie poprowadzony ulicami: Łęczycką, Poznańską, Zachodnią, Legnicką skąd kierowcy będą mogli dojechać na Popowice. Utrudnienia potrwają od godz. 23 w środę 4 grudnia do godz. 5 rano w czwartek 5 grudnia.

Przy ulicy Długiej powstaje nowy wiadukt kolejowy. Przejadą pod nim tramwaje, autobusy, samochody, rowery, a także przejdą piesi. Obiekt będzie miał 47 metrów długości. Do jego zbudowania zostanie użytych 212 ton stali konstrukcyjnej, 110 ton stali zbrojeniowej i 965 metrów sześciennych betonu. Po jego wybudowaniu zniknie wąskie gardło w trasie na Popowice. W pobliżu powstanie przystanek MPK, a PKP PLK wybuduje stację Wrocław Szczepin. W związku z pracami przy wiadukcie zmienią w nocy trasy autobusy MPK.

Od godz. 23 do 5 rano zmienionymi trasami pojadą autobusy linii 103, 122, 127, 128 i 245.
- Kursy autobusów linii 103, które odjeżdżają o godzinie: - 23:10, 4:22 i 4:46 z pl. Jana Pawła II w kierunku Pracz Odrzańskich
- Kurs autobusu linii 122, który odjeżdża o godzinie: - 23:09 z pl. Jana Pawła II w kierunku Nowego Dworu (odjazd z Dworca Autobusowego o 23:01)
- Kurs autobusu linii 127, który odjeżdża o godzinie: - 23:21 z pl. Jana Pawła II w kierunku Kozanowa (odjazd ze Zwycięskiej o 22:59)
- Kursy autobusów linii 128, które odjeżdżają o godzinie: - 23:02, 4:23, 4:36 i 4:49 z przystanku „Pomorska” który zlokalizowany jest na ulicy Dubois za skrzyżowaniem z ulicą Pomorską w kierunku Pilczyc zostaną skierowane objazdem od ulicy Długiej przez ulicę Łęczycką, Poznańską, Zachodnią, Legnicką i Niedźwiedzią do ulicy Popowickiej z pominięciem przystanku „Długa (Politechnika)” i „Popowice (stacja kolejowa)”.

W nocy 4/5 grudnia 2019 roku kursy nocnych autobusów linii 245 jadące od strony ul. Petrusewicza do Pracz Odrzańskich zostaną skierowane objazdem od ulicy Zachodniej przez ulicę Legnicką i Niedźwiedzią do ulicy Popowickiej z pominięciem przystanku „Litomska (ZUS)” przy ulicy Poznańskiej, „Długa”, który zlokalizowany jest przy ulicy Długiej na wysokości sklepu Tesco oraz „Długa (Politechnika)” i „Popowice (stacja kolejowa)”.

2019
listopad26

Rusza przebudowa placu Orląt Lwowskich!

Budowa TAT, czyli trasy autobusowo-tramwajowej z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór wchodzi w kolejną fazę. 30 listopada wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na placu Orląt Lwowskich. Wykonawca rozpocznie tam budowę i przebudowę sieci podziemnych, sieci trakcyjnej i torowiska tramwajowego, które połączy się z istniejącym układem torowym. W związku z prowadzonymi pracami kierowcy pojadą objazdami. Zmiany będą dotyczyły także kursowania autobusów MPK. Roboty na placu potrwają do wakacji 2020 roku. Przepraszamy za utrudnienia, ale będzie warto! Dzięki tej wielkiej inwestycji komunikacyjnej z Nowego Dworu na plac Orląt Lwowskich dojedziemy tramwajem w mniej niż 20 minut!

Objazdy dla kierowców
Jakie zmiany czekają kierowców? Od strony ulicy Braniborskiej i Robotniczej na skrzyżowaniu na placu Orląt Lwowskich nie będzie można pojechać na wprost w Podwale (w kierunku ulicy Sądowej i Krupniczej). Będzie można skręcić w prawo w ulicę Piłsudskiego albo w ulicę Tęczową. Jadąc z kierunku ul. Sądowej i Krupniczej przez Podwale w stronę ulicy Braniborskiej i Robotniczej kierowcy skorzystają z objazdu przez ulice Zelwerowicza oraz Sokolniczą. Kierowcy jadący Podwalem od placu Jana Pawła II w kierunku ul. Piłsudskiego będą musieli pojechać ulicami Zelwerowicza, Sokolniczą, a następnie w lewo na plac Orląt i tam w prawo w ulicę Piłsudskiego. Kierowcy jadący od ulicy Tęczowej na skrzyżowaniu na placu Orląt Lwowskich też będą mogli pojechać tylko w prawo. Aby się udać w kierunku pl. Jana Pawła będą musieli nawrócić na ul. Piłsudskiego przejeżdżając przez torowisko tramwajowe. Aktualny plan organizacji ruchu

Te autobusy zmienią trasy
Zmienią się trasy linii autobusowych 106, 127, 148, 149 oraz kursów nocnych linii 206 i 249. Autobusy linii 106 jadące z Dworcowej w kierunku Portu Lotniczego zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ul. Legnicką i Nabycińską do ul. Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ul. Robotniczej przez ul. Piłsudskiego, pl. Legionów do ul. Świdnickiej. Autobusy linii 148 i 149 jadące z Dworcowej lub pl. Grunwaldzkiego w kierunku Nowego Dworu zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką, pl. Strzegomski, ulicę Strzegomską i Śrubową do ulicy Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej. Kursy nocne linii 206 i 249 jadące od strony dworca autobusowego w kierunku Nowego Dworu lub Portu Lotniczego zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ul. Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ul. Robotniczej przez ul. Piłsudskiego, pl. Legionów, ulice Kościuszki, Świdnicką i Swobodną do dworca autobusowego. Autobusy linii 127 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od placu Jana Pawła II przez ulice Podwale, Piłsudskiego, pl. Legionów i ul. Grabiszyńską do ul. Zaporoskiej z pominięciem przystanku "Tęczowa", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Tęczowej i Kolejowej. Komunikacja tramwajowa oraz autobusy linii 122, 144, 240 i 250 będą kursowały przez plac Orląt Lwowskich bez zmian.

Informujemy o zmianach
Przygotowana została akcja informacyjna ulotki z objazdami dla kierowców i trasami autobusów komunikacji miejskiej, plakaty, informacje trafią drogą mailową do rodziców wrocławskich uczniów, zakładów pracy, pojawią się w środkach komunikacji miejskiej oraz na przystankach. Informacje o utrudnieniach związanych z budową trafią także do wrocławskich parafii.

Słuchamy mieszkańców
Po konsultacjach wprowadzone zostaną ułatwienia dla pasażerów korzystających z komunikacji zbiorowej, a następnie udających się pieszo do pracy. Piesi będą mogą skorzystać z przejść dla pieszych przecinających teren budowy przy ulicy Robotniczej. Umożliwi to dojście do zakładów pracy skupionych w Wrocławskim Parku Przemysłowym m.in. od strony stacji Wrocław Mikołajów. Na wysokości MOPS przy ulicy Strzegomskiej zostaną utworzone dodatkowe przystanki MPK.

Gigantyczna inwestycja
TAT to największa inwestycja komunikacyjna miasta od 1949, kiedy wybudowana została linia tramwajowa na Leśnicę. To 7 kilometrów trasy autobusowo-tramwajowej, dwa wiadukty 160 metrowy nad torami kolejowymi i 22 metrowy nad ulicą Smolecką. Na obecną chwilę umowy z wykonawcami są podpisane na ponad 151 milionów złotych! TAT pojedziemy w 2023 roku.

więcej >>>

2019
listopad22

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/70/PN/2019

05010 - „Rowerowy Wrocław”: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. Budowa ścieżki rowerowej w ul. Suchej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
listopad22

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/60/PN/2019

04840 - Budowa ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Królewskiej w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedla

więcej >>>

2019
listopad20

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/73/PN/2019

05200 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego przebudowy mostu Osobowickiego we Wrocławiu

więcej >>>

2019
listopad18

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/72/PN/2019

04330 - Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF – ZADANIE D
Część 1: Przystanek Wrocław Wojnów Wschodni: Budowa drogi dojazdowej;
Część 2: Przystanek Wrocław Strachocin: Budowa wiaty rowerowej i ciągu pieszego;

więcej >>>

2019
listopad15

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/75/PN/2019

Opracowanie koncepcji dla zadania nr 04720 „Koncepcja rewitalizacji osiedla BOREK we Wrocławiu - plan remontu ulic (układ przedwojenny)”.

więcej >>>

2019
listopad15

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/61/PN/2019

04380 „Budowa drogi kategorii gminnej łączącej ul. Miętową z ul. Pełczyńską we Wrocławiu z wyłączeniem skrzyżowania z ul. Pełczyńską we Wrocławiu”.

więcej >>>

2019
listopad13

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/37/PN/2019

03910 – Wykonanie nasadzeń zieleni we Wrocławiu wraz z 3 letnim okresem pielęgnacji w ramach nasadzeń wyrównawczych za wycinkę zieleni na zadaniu „Budowa ul. Wojanowskiej i drogi w ciągu Al. Stabłowickiej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
listopad12

Utrudnienia na Sądowej. Budowa prawoskrętu dla tramwajów

Od nocy z piątku (15 XI) na sobotę (16 XI) nieprzejezdny będzie wlot i wylot z ulicy Sądowej na skrzyżowaniu z Podwalem. Wykonawca będzie prowadził tam prace m.in. związane z budową prawoskrętu dla tramwajów z ulicy Sądowej w Podwale. Zorganizowanie tego wariantu sieci torowej da dodatkowe możliwości komunikacji tramwajowej.
Objazd dla kierowców jadących z Podwala w kierunku placu Legionów odbywać się będzie się ulicą Muzealną, a następnie przez plac Muzealny, ul. Świebodzką do Sądowej. W przeciwnym kierunku kierowcy pojadą od Sądowej przez Świebodzką, plac Muzealny, ul. Druckiego-Lubeckiego i Łąkową do Podwala.
W związku z przebudową od soboty 16 listopada trasy zmienią tramwaje linii 4 i 15. Linia 4 zostanie skierowana objazdem w obu kierunkach od placu Legionów przez ulice Piłsudskiego, Kołłątaja i Piotra Skargi do pl. Dominikańskiego, natomiast linia 15 pojedzie w obu kierunkach od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ul. Widok, Teatralną, Kołłątaja, Peronową do Borowskiej.
Prace na skrzyżowaniu potrwają 4-5 tygodni..

2019
listopad08

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/66/PN/2019

Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe – etap 2

więcej >>>

2019
listopad07

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/64/PN/2019

05200 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego przebudowy mostu Osobowickiego we Wrocławiu

więcej >>>

2019
listopad06

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/42/PN/2019

04110 – Przebudowa Mostów Pomorskich wraz z przebudową ciepłociągu we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
listopad05

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/64/PN/2019

05200 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego przebudowy mostu Osobowickiego we Wrocławiu

więcej >>>

2019
listopad05

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/67/PN/2019

03900 - Budowa wydzielonej trasy Autobusowo-Tramwajowej łączącej osiedle na Nowy Dwór z centrum Wrocławia - odcinek od Parku Biznesu do ul. Rogowskiej

więcej >>>

2019
listopad04

Ruszają prace przy TAT na Robotniczej

Rozpoczynamy kolejny etap budowy TAT (trasy autobusowo-tramwajowej z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór). Od nocy z piątku na sobotę (8/9 listopada) wyłączony z ruchu zostanie jednokierunkowy odcinek ul. Robotniczej od ul. Fabrycznej do przejazdu kolejowego. Wykonawca na tym odcinku będzie prowadził m.in. prace związane z przebudową sieci podziemnych. Kierowcy udający się w kierunku Nowego Dworu pojadą objazdem przez ulice Fabryczną oraz Wagonową. Planowane jest również w sobotę wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 106, 107, 109, 132, 142, 148, 149, 206, 249 i 609. Autobusy tych linii jadące od strony centrum w kierunku Nowego Dworu, zostaną skierowane objazdem od ul. Robotniczej przy pętli tramwajowej "Wrocławski Park Przemysłowy" przez ulice Fabryczną i Wagonową. Na trasie objazdu autobusy dodatkowo będą zatrzymywały się na przystankach tymczasowych zlokalizowanych:
- przy ul. Fabrycznej na wysokości pętli tramwajowej - przystanek "na żądanie"
- przy ul. Wagonowej za skrzyżowaniem z ul. Fabryczną. W kierunku przeciwnym trasa autobusów pozostanie bez zmian.

2019
październik30

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/72/PN/2019

04330 - Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF – ZADANIE D
Część 1: Przystanek Wrocław Wojnów Wschodni: Budowa drogi dojazdowej;
Część 2: Przystanek Wrocław Strachocin: Budowa wiaty rowerowej i ciągu pieszego;

więcej >>>

2019
październik30

Ruszają prace na ulicy Krotoszyńskiej

Od 4 listopada zamknięty zostanie odcinek ulicy Krotoszyńskiej w pobliżu pętli na Osobowicach. Dojazd do posesji przy ulicy Krotoszyńskiej będzie możliwy od ulic Ostrzeszowskiej i Jarocińskiej. Na początku prace skoncentrują się na 70 metrach, w sumie zostanie przebudowane 197 metrów ulicy Krotoszyńskiej wraz z podziemnymi sieciami. Tym samym wykonawca firma Eurovia rozpocznie prace związane z inwestycją, jaka jest przebudowa ulicy Osobowickiej od obwodnicy Śródmiejskiej do ulicy Lipskiej.

2019
październik30

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/68/PN/2019

03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
październik30

Godziny pracy w dniu 31.10.2019r.

Pragniemy poinformować, iż w dniu 31.10.2019r. (czwartek) pracujemy do godziny 14:30.

2019
październik29

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/63/PN/2019

04470 "Przebudowa nawierzchni w ul. Berenta na odc. od ul. Boya - Żeleńskiego do al. Kasprowicza wraz z przejściem dla pieszych przez al. Kasprowicza"

więcej >>>

2019
październik24

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/60/PN/2019

04840 - Budowa ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Królewskiej w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedla

więcej >>>

2019
październik22

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/49/PN/2019

04480- Gospodarowanie wodami opadowymi w obszarze ulic Racławicka i Skarbowców we Wrocławiu

Zadanie 1: Budowa części retencyjnej Parku Krzyckiego (zakres Gminy Wrocław)

Zadanie 2: Budowa kolektora deszczowego w łączniku ul. Przyjaźni i ul. Racławickiej (zakres MPWiK)

więcej >>>

2019
październik22

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/50/PN/2019

"04680 Remont nawierzchni ul. Sportowej we Wrocławiu w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli wraz z przebudową kanalizacji deszczowej "

więcej >>>

2019
październik18

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/66/PN/2019

04891 Opracowanie projektu budowlanego i projektów wykonawczych dla projektu: Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe - etap 2

więcej >>>

2019
październik18

Ogłoszenie konkursu ZP/53/KONKURS/2019

04870 Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji kompleksu zajezdni tramwajowej we Wrocławiu wraz z elementami towarzyszącymi

więcej >>>

2019
październik15

Ruszają prace przy wiadukcie na Smoleckiej

Rozpoczynamy kolejny etap budowy TAT (trasy autobusowo-tramwajowej) z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór. W nocy z piątku (18 października) na sobotę (19 października) zostanie wyłączona z ruchu ulica Smolecka na odcinku od ul. Braniborskiej do ul. Robotniczej. Wykonawca będzie prowadził tam najpierw rozbiórkę istniejącego wiaduktu i ścian oporowych. Podczas prac ruch samochodów i rowerzystów nie będzie możliwy ulicą Smolecką, natomiast piesi zostaną skierowani górą obok wiaduktu.
Przepraszamy za utrudnienia.
Nad ulicą Smolecką powstanie nowa konstrukcja wraz ze ścianami oporowymi, po której przejadą tramwaje, autobusy, rowerzyści oraz przejdą piesi. Wiadukt będzie miał 22 metry długości i 17 m szerokości. Prace potrwają 10 miesięcy.

2019
październik11

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/61/PN/2019

04380 „Budowa drogi kategorii gminnej łączącej ul. Miętową z ul. Pełczyńską we Wrocławiu z wyłączeniem skrzyżowania z ul. Pełczyńską we Wrocławiu”.

więcej >>>

2019
październik11

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/51/PN/2019

„Wykonanie nasadzeń zieleni wraz z 3 letnim okresem pielęgnacji w ramach nasadzeń wyrównujących za wycinkę zieleni na zadaniu: 03170 „Przebudowa ul. Buforowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395 we Wrocławiu – etap I”
Część 1: Nasadzenia wzdłuż ul. Konduktorskiej (wraz z elementami małej architektury) oraz wzdłuż ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy ulicami Konduktorską a Buforową boczną.
Część 2: Nasadzenia na obszarze wyspy ronda.
Część 3: Nasadzenia drzew oraz krzewów soliterowych wzdłuż ul. Buforowej (z wyłączeniem ronda).”"

więcej >>>

2019
październik10

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/45/PN/2019

"Obsługa laboratoryjna robót budowlanych na obiektach drogowych, mostowych, kubaturowych i torowiskach dla potrzeb realizacji zadań inwestycyjnych."

więcej >>>

2019
październik04

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/64/PN/2019

05200 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego przebudowy mostu Osobowickiego we Wrocławiu

więcej >>>

2019
październik03

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/46/PN/2019

"03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu"

więcej >>>

2019
październik02

Zmiana organizacji ruchu na Złotnickiej

W związku z wprowadzeniem II etapu wyciszania nawierzchni ulicy Złotnickiej od nocy 2 na 3 października nie będzie możliwy przejazd tą ulicą od terenu posesji 4-10 do skrzyżowania z ulicami Opoczyńską i Kościańską. Na skrzyżowaniu będzie można przejechać z ulicy Opoczyńskiej w Kościańską oraz w drugą stronę. Prace będą prowadzone także od skrzyżowania do posesji Złotnicka nr 11. Tam też nie będzie możliwości przejazdu. Kierowcy wyjeżdżający z posesji Złotnicka 4-10 przejadą już po pierwszej warstwie asfaltu w kierunku ul. Kosmonautów. Pozostałe objazdy są bez zmian.

2019
październik02

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/54/PN/2019

05060 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. 05060 – Drogi rowerowe na Sądowej - etap I we Wrocławiu (zadanie realizowane w ramach WBO 2018 – projekt nr 175)

więcej >>>

2019
październik01

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/96/PN/2018 w zakresie Części 6 oraz Części 8

03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia

więcej >>>

2019
wrzesień30

Godziny pracy w dniu 30.09.2019r.

Pragniemy poinformować, iż w dniu 30.09.2019r. (poniedziałek) pracujemy do godziny 15:30.

2019
wrzesień30

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/63/PN/2019

04470 „Przebudowa nawierzchni w ul. Berenta na odc. od ul. Boya – Żeleńskiego do al. Kasprowicza wraz z przejściem dla pieszych przez al. Kasprowicza”

więcej >>>

2019
wrzesień30

Zamknięcie skrzyżowania Długa - Poznańska

W sobotę 5 października zmieni się organizacja ruchu tymczasowego w rejonie skrzyżowania ulic Poznańskiej i Długiej. Skrzyżowanie nie będzie przejezdne. Wykonawca przygotował objazd przez ulicę Łęczycką i to właśnie nią dojedziemy do ulicy Poznańskiej od strony ulicy Długiej, a także w przeciwną stronę z Poznańskiej na Długą.

Prace głęboko pod ziemią
Zamknięcie skrzyżowania jest związane z przebudową sieci ogólnospławnej. To bardzo skomplikowane prace prowadzone na głębokości około 5 metrów pod ziemią. Wykonane zostanie w okolicy także 16 wpustów deszczowych wraz z przyłączeniem do sieci. Wykonawca wybuduje nowy wodociąg, przebudowane zostaną sieci energetyczne średniego, jak i niskiego napięcia, a także sieć gazowa. Obniżona zostanie niweleta jezdni przy skrzyżowaniu, jak i również pod wiaduktem kolejowym, pod którym ma w przyszłości przejechać tramwaj. Na skrzyżowaniu wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, chodników oraz dobudowana ścieżka rowerowa. Prace prowadzone są w ramach pierwszego etapu budowy linii tramwajowej od ul. Jagiełły do Milenijnej wraz z przebudową wiaduktu oraz budową centrum przesiadkowego. To jedna z największych inwestycji komunikacyjnych we Wrocławiu.

Zmiany w komunikacji
Przy ulicy Długiej na wysokości marketu TESCO powstanie nowy tymczasowy przystanek komunikacji miejskiej „Długa” dla pasażerów udających się w kierunku Popowic. Dotyczy to linii C, 103, 104, 122, 127, 128 i 245. Również od dnia 5 października 2019 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych C, 103, 104, 122 , 127, 128 i kursów nocnych linii 245. Autobusy linii C i 128 jadące z Popowic w kierunku Ronda Reagana lub Psiego Pola będą kursowały od ulicy Starogroblowej dotychczasowym objazdem przez ulice Gnieźnieńską, Ścinawską, Poznańską i dalej przez ul. Łęczycką do Długiej. W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały bez zmian. Autobusy linii 103, 104, 122, 127 oraz kursy nocnej linii 245 jadące od strony pl. Jana Pawła II w kierunku Popowic zostaną skierowane objazdem od przystanku „Litomska (ZUS)”, który zlokalizowany jest przy ul. Poznańskiej przez ul. Łęczycką do Długiej i dalej swoją trasą przez ul. Starogroblową do Popowickiej. W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem.

2019
wrzesień30

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/52/PN/2019

"05030 - budowa boiska do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13"

więcej >>>

2019
wrzesień27

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/60/PN/2019

04840 - Budowa ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Królewskiej w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedla

więcej >>>

2019
wrzesień26

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/42/PN/2019

04110 - Przebudowa Mostów Pomorskich wraz z przebudową ciepłociągu we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
wrzesień23

Przebudowa Sygnałowej

W związku z przebudową ulicy Sygnałowej wykonawca rozpocznie we wtorek prace na skrzyżowaniu ulic Sygnałowej, Malinowskiego i Grapowa. Z tego powodu nie będzie możliwy przejazd przez skrzyżowanie. Dojazd do części posesji położonych przy ul. Sygnałowej zostaje utrzymany od ulicy Konduktorskiej, a do pozostałych posesji położonych przy ulicy Sygnałowej ul. Dróżniczą lub Schuberta.
Przepraszamy za utrudnienia.

2019
wrzesień20

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/61/PN/2019

04380 „Budowa drogi kategorii gminnej łączącej ul. Miętową z ul. Pełczyńską we Wrocławiu z wyłączeniem skrzyżowania z ul. Pełczyńską we Wrocławiu”.

więcej >>>

2019
wrzesień17

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/36/PN/2019

"03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia; projektowanie odcinka ul. Rogowskiej".

więcej >>>

2019
wrzesień17

Przebudowa fragmentu ulicy Obornickiej

W nocy z piątku (20 IX) na sobotę (21 IX) zamknięty zostanie zachodni fragment - ok. 500 metrów ulicy Obornickiej od Bałtyckiej do Bezpiecznej. Objazd samochodów jadących od strony Obornik Śląskich zostanie poprowadzony ulicami Wołowską oraz Żmigrodzką. Wykonawca firma Skanska planuje prowadzić prace na tym etapie do końca roku. Na Obornickiej powstanie nowa nawierzchnia, chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie. Prowadzone będą także prace na sieciach podziemnych. W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z przebudową ulicy Obornickiej na odcinku od ulicy Bałtyckiej do ulicy Bezpiecznej. od dnia 21 września 2019 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej K, 105, 108, 111, 118, 119, 142, 319 i kursów nocnych linii 246 , 257.
Autobusy linii 108 kursujące z pętli "Pracze Widawskie" w kierunku Dworca Nadodrze zostaną skierowane objazdem od ulicy Obornickiej przez ulicę Bezpieczną, Łużycką, Osobowicką i Bałtycką do ulicy Broniewskiego z pominięciem przystanku "Bałtycka (szkoła)".
Autobusy linii 105 i 111 kursujące ze Świniar lub pętli przy ulicy Kminkowej w kierunku Kromera i placu Grunwaldzkiego zostaną skierowane od ulicy Sułowskiej przez Rondo Obrońców Grodna, ulicę Żmigrodzką i Bałtycką do ulicy Broniewskiego z pominięciem przystanku "Obornicka (Obwodnica)", "Irysowa", "Paprotna", "Bezpieczna" i "Bałtycka (szkoła)".
Kursy nocne linii 246 kursujące ze Świniar w kierunku Kromera zostaną skierowane objazdem od ulicy Obornickiej przez ulicę Paprotną, Żmigrodzką i Bałtycką do ulicy Broniewskiego z pominięciem przystanku "Bezpieczna" i "Bałtycka (szkoła)".
W kierunku przeciwnym trasa autobusów linii 105, 108, 111 i kursów nocnych linii 246 pozostanie bez zmian przez ulicę Obornicką.
Autobusy linii K, 118, 119 i kursy nocne linii 257 kursujące od strony ulicy Osobowickiej w kierunku Karłowic zostaną skierowane objazdem od ulicy Bezpiecznej przez ulicę Obornicką, Paprotną, Żmigrodzką do skrzyżowania ulicy Żmigrodzkiej, Kamieńskiego i Bałtyckiej. Autobusy linii K pojadą bezpośrednio do pętli przy ulicy Kamieńskiego, a autobusy linii 118, 119 i 257 pojadą przez ulicę Bałtycką i dalej swoimi stałymi trasami przejazdu.
W kierunku przeciwnym trasa autobusów linii K, 118, 119 i kursów nocnych linii 257 pozostanie bez zmian przez ulicę Obornicką.
Autobusy linii 142 będą kursowały w relacji Zajezdnia Obornicka - Nowy Dwór - Zajezdnia Obornicka z pominięciem ulicy Broniewskiego i pętli "Karłowice" przy skrzyżowaniu ulicy Żmigrodzkiej i Zawalnej, a autobusy linii 319 kursujące od strony Mostu Milenijnego pojadą objazdem przez ulicę Osobowicką i Bałtycką z pominięciem ulicy Łużyckiej i Bezpiecznej - w kierunku przeciwnym trasa linii 319 pozostanie bez zmian.
Przebudowa ulic ciągu drogi wojewódzkiej nr 342 to bardzo duża inwestycja, oczekiwana przez mieszkańców Wrocławia. Będzie kosztować 75,93 miliona złotych, z czego 68,98 mln zł wykłada gmina a 6,95 mln zł MPWiK.

2019
wrzesień16

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/46/PN/2019

03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
wrzesień10

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/53/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
wrzesień10

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/54/PN/2019

05060 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. 05060 – Drogi rowerowe na Sądowej - etap I we Wrocławiu (zadanie realizowane w ramach WBO 2018 – projekt nr 175)

więcej >>>

2019
wrzesień06

Ruszają prace przy budowie TAT, czyli trasy autobusowo-tramwajowej z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór!

Od soboty 7 września wyłączony z ruchu zostanie fragment ulicy Nabycińskiej. Prace prowadzone będą również od placu Orląt Lwowskich do ulicy Smoleckiej.
W pierwszym etapie powstanie 1,2 km trasy od placu Orląt Lwowskich do Smoleckiej.
Wykonawca najpierw zajmie się fragmentem ulicy Nabycińskiej od ul. Robotniczej do placu Orląt Lwowskich. Wymieni tam kanalizację deszczową, sieci energetyczne, zrobi zjazdy, wybuduje chodniki i ścieżkę rowerową. W pobliżu powstanie pierwszy nowy przystanek na TAT. Będzie to przystanek wiedeński. Od najbliższej soboty nie będzie można parkować w tym rejonie, dojazd będą mieli tylko właściciele okolicznych firm.
W związku z rozpoczęciem od dnia 7 września 2019 roku (sobota) zmienią trasy linie autobusowe 107, 109 i 609. Autobusy tych linii jadące od strony Nowego Dworu w kierunku centrum miasta, od ulicy Robotniczej zostaną skierowane przez ulicę Śrubową, Strzegomską, plac Strzegomski, ulicę Poznańską i Zachodnią do pętli przy pl. Solidarności.
W kierunku przeciwnym autobusy linii 107, 109 i 609 będą rozpoczynały kursy na pl. Solidarności i pojadą przez pl. Jana Pawła II, Legnicką, pl. Strzegomski, ul. Strzegomską i Śrubową do ulicy Robotniczej. Autobusy linii 107, 109 i 609 nie będą już dojeżdżały do pętli „Dworzec Świebodzki”.
Natomiast autobusy linii 106, 148, 149 i kursy nocne linii 206 i 249 będą kursowały bez zmian ulicą Robotniczą i przez pl. Orląt Lwowskich. Pasażerowie, którzy zakupili bilet okresowy na linię 107, 109 lub 609 przed 7 września 2019 roku, będą mogli bez żadnych dopłat podróżować autobusami linii 106, 148, 149, 206 i 249 na trasie Nowy Dwór - Dworzec Świebodzki - Nowy Dwór. Kolejne prace przy budowie TAT będą prowadzone m.in. na terenach między ulicami Robotniczą i Braniborską w kierunku wiaduktu przy ul. Smoleckiej i nie wpłyną na kursowanie komunikacji miejskiej oraz nie spowodują utrudnień w ruchu.
Wykonawca wymieni i przebuduje sieci, wybuduje trasę dla autobusów i tramwajów, ścieżki rowerowe, chodniki.
W kolejnym etapie zajmie się przebudową placu Orląt Lwowskich. Najpierw jednak trzeba zakończyć wszystkie planowane w tym rejonie miasta prace torowo-drogowe. Wykonawcą jest firma Pro-Tra Building. Koszt inwestycji na tym odcinku to 64 648 800 zł.
Cała trasa TAT ma liczyć 7 kilometrów długości. Podczas budowy powstaną dwa wiadukty, w tym jeden nad linią kolejową. Będzie on liczył blisko 160 metrów długości. Prace przy TAT potrwają do 2023 roku.

2019
wrzesień06

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/31/PN/2019

04440 – Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
wrzesień04

Informacja dla mieszkańców gminy Siechnice w związku z przebudową ulicy Buforowej

Wrocławskie Inwestycje informują mieszkańców ulic Granicznej oraz św. Judy Tadeusza znajdujących się w Iwinach na terenie gminy Siechnice, że inwestycja drogowa przy ul. Buforowej we Wrocławiu zmierza do końca. W związku z tym wszystkie tzw. „dzikie zjazdy” - zgodnie z przepisami prawa na podstawie decyzji ZRiD - prowadzących do dróg na terenie gminy Siechnice zostaną w najbliższym czasie wyłączone z ruchu. W związku z tym wszystkie uwagi dotyczące skomunikowania z ulicą Buforową należy kierować do urzędu gminy Siechnice, który zarządza tym terenem.
Wrocławskie Inwestycje w tym zakresie wykazują dobrą wolę, informując władze gminy Siechnice o planach i podejmowanych krokach w związku z prowadzoną inwestycją. Informujemy także o utrudnieniach, jakie mogą czekać mieszkańców po wprowadzeniu docelowej organizacji ruchu i wprowadzeniu decyzji ZRiD.
Wrocławskie Inwestycje wykazując dobą wolę postanowiły poprawić jakość zjazdu w ul. Graniczną, który położony jest na granicy miasta Wrocław i gminy Siechnice. Zjazd wykonała osoba prywatna kilkanaście lat temu. Został zniszczony podczas prac drogowych prowadzonych na zlecenie gminy Siechnice.
Inwestor prowadzący prace przy ul. Buforowej wielokrotnie zapraszał do przystąpienia w ramach inwestycji jednostki odpowiadające za tereny sąsiadujące z Wrocławiem.

2019
wrzesień02

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/51/PN/2019

03170 „Przebudowa ul. Buforowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395 we Wrocławiu – etap I”
Część 1: Nasadzenia wzdłuż ul. Konduktorskiej (wraz z elementami małej architektury) oraz wzdłuż ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy ulicami Konduktorską a Buforową boczną.
Część 2: Nasadzenia na obszarze wyspy ronda.
Część 3: Nasadzenia drzew oraz krzewów soliterowych wzdłuż ul. Buforowej (z wyłączeniem ronda)

więcej >>>

2019
sierpień29

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/53/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
sierpień28

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/50/PN/2019

04680 Remont nawierzchni ul. Sportowej we Wrocławiu w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli wraz z przebudową kanalizacji deszczowej

więcej >>>

2019
sierpień26

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/49/PN/2019

04480- Gospodarowanie wodami opadowymi w obszarze ulic Racławicka i Skarbowców we Wrocławiu

Zadanie 1: Budowa części retencyjnej Parku Krzyckiego (zakres Gminy Wrocław)

Zadanie 2: Budowa kolektora deszczowego w łączniku ul. Przyjaźni i ul. Racławickiej (zakres MPWiK)

więcej >>>

2019
sierpień23

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/54/PN/2019

05060 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. 05060 – Drogi rowerowe na Sądowej - etap I we Wrocławiu (zadanie realizowane w ramach WBO 2018 – projekt nr 175)

więcej >>>

2019
sierpień21

Nocne utrudnienia na Buforowej

Z powodu planowanych prac na przejeździe kolejowym przy ulicy Buforowej, w godzinach nocnych w najbliższy weekend 23-25 sierpnia kierowcy będą musieli jechać objazdem. Ograniczenia w ruchu dotyczą terminów:

- noc piątek/sobota - od godziny 23:15 do godziny 5:00

- noc sobota/niedziela - od godziny 22:45 do godziny 5:20

- noc niedziela/poniedziałek - od godziny 22:45 do godziny 4:30

Połączenie ulicy Buforowej z centrum będzie możliwe objazdem ulicami Konduktorską, Centralną, Semaforową, Mościckiego, Gazowa i Morwową do Bardzkiej. Nocny objazd ma funkcjonować w dwie strony i dostępny będzie tylko dla samochodów do 3,5 tony. Cięższe samochody będą musiały jeździć między rondem w Iwinach a Bardzką tzw. obwodnicą wschodnią i ulicami Wrocławską, Opolską oraz Armii Krajowej.
Inną trasą pojadą także autobusy MPK. W nocy 23/24 sierpnia 2019 roku kursy autobusów linii 110, które odjeżdżają o godzinie: - 23:14 z Galerii Dominikańskiej w kierunku Iwin (Rondo); - 23:04, 23:20 i 23:40 z Iwin w kierunku Galerii Dominikańskiej oraz w nocy z 24/25 sierpnia 2019 roku i 25/26 sierpnia 2019 roku kursy autobusów linii 110, które odjeżdżają o godzinie: - 22:24, 22:47 i 23:14 z Galerii Dominikańskiej w kierunku Iwin (Rondo); - 22:33 i 23:04 z Iwin w kierunku Galerii Dominikańskiej pojadą objazdem w obu kierunkach od ulicy Bardzkiej przez ul. Morwową, Gazową, Mościckiego, Semaforową, Centralną i Konduktorską do ul. Buforowej z pominięciem przystanku „Bardzka (Cmentarz)” przy Cmentarzu św. Ducha oraz „Buforowa-Rondo”, który zlokalizowany jest przy ulicy Buforowej na wysokości hurtowni chemicznej. W nocy 23/24 sierpnia 2019 roku, 24/25 sierpnia 2019 roku i 25/26 sierpnia 2019 r. kursy nocnych autobusów linii 255 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Bardzkiej przez ul. Morwową, Gazową, Mościckiego, Semaforową, Centralną i Konduktorską do ul. Buforowej z pominięciem przystanku „Bardzka (Cmentarz)” przy Cmentarzu św. Ducha oraz „Buforowa -Rondo”, który zlokalizowany jest na ul. Buforowej na wysokości hurtowni chemicznej.

2019
sierpień20

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/53/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
sierpień16

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/34/PN/2019

„Wykonanie monitoringu przyrodniczego w ramach realizacji zadania 02100 Budowa Obwodnicy osiedla Leśnica od ul. Średzkiej do ul. Granicznej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
sierpień12

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/52/PN/2019

"05030 - budowa boiska do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13"

więcej >>>

2019
sierpień12

Uwaga kierowcy! Od 17 sierpnia (sobota) do 24 sierpnia (sobota) nie będzie możliwy przejazd pod wiaduktem przy ul. Długiej. Objazd w obu kierunkach został wytyczony ulicami Gnieźnieńską, Ścinawską i Poznańską.

Pod wiaduktem na ul. Ścinawskiej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, pojawią się tam światła. Zmiana organizacji ruchu jest niezbędna, ponieważ wykonawca będzie w tym tygodniu realizował kolejne prace na "Budowie trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Starogroblowej - Długiej - Milenijnej do Jagiełły wraz z przebudową wiaduktu nad ul. Długą oraz budową zintegrowanego węzła tramwajowo-kolejowego Wrocław Popowice". To bardzo ważna inwestycja komunikacyjna dla Wrocławia. Tramwaj na Popowice ma odciążyć trasę prowadzącą przez ulicę Legnicką i jeszcze lepiej skomunikować tą część miasta.
Objazdem od 17 sierpnia pojadą także autobusy MPK. Planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych C, 103, 104, 122 , 127, 128 i kursów nocnych linii 245. Autobusy linii C i 128 jadące z placu Grunwaldzkiego lub Psiego Pola w kierunku Popowic będą kursowały objazdem od ulicy Długiej przez ulicę Poznańską, Ścinawską i Gnieźnieńską do ulicy Starogroblowej. Na trasie objazdu autobusy dodatkowo będą zatrzymywały się na przystanku "Poznańska" zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej za skrzyżowaniem z ul. Długą oraz na przystanku "Popowice (stacja kolejowa)", który zostanie przeniesiony na ul. Popowicką za wiaduktem kolejowym. W przeciwnym kierunku autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem.
Autobusy linii 103, 104, 122, 127 oraz nocne linii 245 jadące od strony pl. Jana Pawła II w kierunku Popowic zostaną skierowane objazdem od przystanku "Litomska (ZUS)", który zlokalizowany jest przy ulicy Poznańskiej, z powrotem ulicą Poznańską (autobusy zawrócą na skrzyżowaniu z ulicą Łęczycką), Ścinawską i Gnieźnieńską do ulicy Starogroblowej. Dodatkowo przystanek tymczasowy "Popowice (stacja kolejowa)" w kierunku centrum miasta zostanie przeniesiony z ul. Starogranicznej na ul. Gnieźnieńską przy skrzyżowaniu z ul. Starogroblową. W przeciwnym kierunku autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem.

2019
sierpień12

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/48/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
sierpień09

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/45/PN/2019

Obsługa laboratoryjna robót budowlanych na obiektach drogowych, mostowych, kubaturowych i torowiskach dla potrzeb realizacji zadań inwestycyjnych.

więcej >>>

2019
sierpień08

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/44/PN/2018

„05030 - budowa boisk do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13”

więcej >>>

2019
sierpień08

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/38/PN/2019

04750 – Poprawa nawierzchni ul. Wieśniaczej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
sierpień07

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/51/PN/2019

„Wykonanie nasadzeń zieleni wraz z 3 letnim okresem pielęgnacji w ramach nasadzeń wyrównujących za wycinkę zieleni na zadaniu: 03170 „Przebudowa ul. Buforowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395 we Wrocławiu – etap I”
Część 1: Nasadzenia wzdłuż ul. Konduktorskiej (wraz z elementami małej architektury) oraz wzdłuż ciągu pieszo-rowerowego pomiędzy ulicami Konduktorską a Buforową boczną.
Część 2: Nasadzenia na obszarze wyspy ronda.
Część 3: Nasadzenia drzew oraz krzewów soliterowych wzdłuż ul. Buforowej (z wyłączeniem ronda).”

więcej >>>

2019
sierpień07

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/50/PN/2019

04680 Remont nawierzchni ul. Sportowej we Wrocławiu w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli wraz z przebudową kanalizacji deszczowej

więcej >>>

2019
sierpień05

Uwaga kierowcy! Kolejny odcinek drogi wojewódzkiej nr 342 idzie do remontu. W nocy z piątku (9 sierpnia) na sobotę (10 sierpnia) utrudnienia w ruchu rozpoczną się na ulicy Pełczyńskiej od Kominiarskiej do Podbiałowej. Kierowcy samochodów osobowych udający się w kierunku centrum Wrocławia pojadą objazdem ulicami: Kominiarską, Miętową, Meliorancką do Sułowskiej.

Przebudowa ulicy Pełczyńskiej planowana jest na 12 miesięcy. W kierunku Obornik Śląskich ruch od ul. Podbiałowej do Kominiarskiej odbywać będzie się na razie bez zmian. Od kilku tygodni trwają już roboty na ul. Zajączkowskiej i Pęgowskiej – obowiązuje tam ruch wahadłowy. W kolejce czeka ulica Obornicka. Kierowcom zalecamy objazd do Obornik Śląskich i z Obornik przez S5/DK5. Tak też muszą jeździć samochody ciężarowe.
W związku z przebudową na odcinku od Podbiałowej do ulicy Kominiarskiej zmienią trasy także autobusy MPK. Od dnia 10 sierpnia 2019 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 105, 108, 111 i kursów nocnych linii 246. Autobusy linii 105, 111 i 246 jadące ze Świniar lub pętli przy ul. Kminkowej w kierunku Kromera i pl. Grunwaldzkiego zostaną skierowane objazdem od ul. Pełczyńskiej przez ul. Kominiarską, Księgarską, Sułowską, Żmigrodzką i Nowaka-Jeziorańskiego do ulicy Obornickiej z pominięciem przystanku „Osobowice (stacja kolejowa)”, „Ostowa” i „Ćwiczebna”. Autobusy linii 108 kursujące z Pracz Widawskich do Dworca Nadodrze pojadą przez ulicę Księgarską, Sułowską, Żmigrodzką, Nowaka-Jeziorańskiego do ulicy Obornickiej i dalej swoją stałą trasą przejazdu. W kierunku przeciwnym trasa autobusów linii 105, 108, 111 i kursów nocnych linii 246 pozostanie bez zmian przez ulicę Pełczyńską. Przystanek „Kominiarska” w stronę centrum miasta zostanie przeniesiony w tymczasową lokalizację na ulicę Kominiarską za skrzyżowaniem z ul. Pełczyńską w kierunku osiedla Widawa.

2019
sierpień05

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/48/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
lipiec31

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/43/PN/2019

03950 - Dokończenie robót budowlanych dla zadania „Rozbudowa ulicy Konduktorskiej we Wrocławiu wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego” od skrzyżowania z ul. Sygnałową w kierunku ul. Buforowej.

więcej >>>

2019
lipiec31

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/41/PN/2019

04530 - Przebudowa ul. Dworcowej w celu wydzielenia dróg rowerowych we Wrocławiu - Zadanie I, 05170 – Przebudowa dróg w celu wyznaczenia dróg rowerowych w ulicach: Podwale, Komuny Paryskiej i Krasińskiego we Wrocławiu - Zadanie II

więcej >>>

2019
lipiec26

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/49/PN/2019

04480- Gospodarowanie wodami opadowymi w obszarze ulic Racławicka i Skarbowców we Wrocławiu

Zadanie 1: Budowa części retencyjnej Parku Krzyckiego (zakres Gminy Wrocław)

Zadanie 2: Budowa kolektora deszczowego w łączniku ul. Przyjaźni i ul. Racławickiej (zakres MPWiK)

więcej >>>

2019
lipiec26

Estakada zachodnia na placu Społecznym przechodzi do historii. Będzie wyłączona z ruchu w nocy z 2 na 3 sierpnia 2019, a następnie rozpocznie się proces jej wyburzania, wówczas zmieni się również organizacja ruchu.

Po zmianach na placu Społecznym przejazd samochodów od ulicy Oławskiej/ Traugutta w kierunku mostu Pokoju będzie odbywał się po poziomie terenu. Dla usprawnienia ruchu i jego płynności zaprojektowano dla kierowców dwupasmowy lewoskręt w kierunku mostu Pokoju, który pozwoli na wygodne pokonanie skrzyżowania.
Od 14 sierpnia od godz. 22:00 do 19 sierpnia do godz. 5:00 rano przeprowadzone zostaną najbardziej wymagające prace rozbiórkowe. Wtedy bowiem wykonawca będzie burzył fragmenty estakady przylegające do jezdni. Prace są planowane w święto państwowe oraz tzw. długi weekend, aby w jak najmniejszym stopniu utrudnić przejazd przez plac. Na czas trwania rozbiórki przyjęto zastępczą organizację ruchu. Podczas najintensywniejszych prac rozbiórkowych od 14 sierpnia od godz. 22 do 19 sierpnia do godz. 5 rano dla relacji most Grunwaldzki - centrum objazd zostanie poprowadzony przez parking przy Urzędzie Wojewódzkim oraz skrzyżowanie ulicy Wyszyńskiego z ulicą Purkyniego i dalej na plac Społeczny. Dla relacji z mostu Pokoju w kierunku placu Wróblewskiego objazd poprowadzony będzie przez aleję Słowackiego i Podwale do skrzyżowania Krasińskiego, Oławska, Podwale, Traugutta, a następnie w lewo w kierunku pl. Wróblewskiego.
W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z wyburzaniem estakady na placu Społecznym, od 14/15 sierpnia 2019 roku (środa/czwartek) godzina 0:00 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 4 i 33 oraz linii autobusowych D, 145, 146, 149, 240 i 241. Tramwaje linii 4 i 33 będą kursowały objazdem w obu kierunkach od placu Dominikańskiego przez most Pokoju i ulicę Szczytnicką do Ronda Reagana.

2019
lipiec26

Informacja, o unieważnieniu konkursu do postępowania ZP/18/KONKURS/2019

04870 Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji kompleksu zajezdni tramwajowej we Wrocławiu wraz z elementami towarzyszącymi

więcej >>>

2019
lipiec26

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/36/PN/2019

„03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia; projektowanie odcinka ul. Rogowskiej”

więcej >>>

2019
lipiec25

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/40/PN/2018

04480 - Gospodarowanie wodami opadowymi w obszarze ulic Racławicka i Skarbowców we Wrocławiu
Zadanie 1: Budowa części retencyjnej Parku Krzyckiego (zakres Gminy Wrocław)
Zadanie 2: Budowa kolektora deszczowego w łączniku ul. Przyjaźni i ul. Racławickiej (zakres MPWiK)

więcej >>>

2019
lipiec25

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/48/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
lipiec24

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/42/PN/2019

04110 – Przebudowa Mostów Pomorskich wraz z przebudową ciepłociągu we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
lipiec23

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/31/PN/2019

04440 - Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
lipiec22

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/44/PN/2019

„05030 - budowa boisk do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13”

więcej >>>

2019
lipiec15

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/40/PN/2019

04480- Gospodarowanie wodami opadowymi w obszarze ulic Racławicka i Skarbowców we Wrocławiu

więcej >>>

2019
lipiec15

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/39/PN/2018

04970 - Rowerem w obie strony po Armii Krajowej - etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
lipiec11

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/45/PN/2019

"Obsługa laboratoryjna robót budowlanych na obiektach drogowych, mostowych, kubaturowych i torowiskach dla potrzeb realizacji zadań inwestycyjnych."

więcej >>>

2019
lipiec11

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/29/PN/2019

04740 "Budowa chodników i przejść dla pieszych w ciągu ul. Swojczyckiej i Ludowej we Wrocławiu"

więcej >>>

2019
lipiec09

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/46/PN/2019

03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
lipiec09

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/41/PN/2019

04530 - Przebudowa ul. Dworcowej w celu wydzielenia dróg rowerowych we Wrocławiu - Zadanie I, 05170 - Przebudowa dróg w celu wyznaczenia dróg rowerowych w ulicach: Podwale, Komuny Paryskiej i Krasińskiego we Wrocławiu - Zadanie II

więcej >>>

2019
lipiec05

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/33/PN/2019

bdquo;Część 1: 05040 - Budowa oświetlenia w okolicy ul. Spiskiej i ul. Działkowej. Zadanie WBO 2018, projekt nr 46;
Część 2: 05050 - Budowa oświetlenia w ul. Olgi Drahonowskiej na odcinku od ul. Szarych Szeregów do posesji nr 10. Zadanie WBO 2018, projekt nr 372”

więcej >>>

2019
lipiec03

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/57/PN/2018

03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia

więcej >>>

2019
lipiec03

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/44/PN/2019

„05030 - budowa boisk do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13”

więcej >>>

2019
lipiec03

Rusza ważna inwestycja, zmiany dla kierowców

Uwaga kierowcy! Rusza przebudowa ulic Obornickiej, Pełczyńskiej, Zajączkowskiej i Pęgowskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 342 we Wrocławiu. Prace rozpoczną w najbliższy weekend 6-7 lipca. Spowodują utrudnienia w ruchu.

Wykonawca przygotował nowa organizację ruchu, która będzie obowiązywać przez około pół roku. Cała przebudowa tych ulic potrwa 24 miesiące.

W nocy z 05 na 06 lipca 2019 roku zostaną wprowadzone 2 etapy organizacji zastępczej ruchu na ul. Zajączkowskiej i ul. Pęgowskiej we Wrocławiu. Ruch w rejonie osiedla Świniary będzie utrudniony – zalecany objazd przez S5/DK5. Ruch samochodów powyżej 3,5 tony będzie także odbywał się przez S5/DK5. Organizacja ruchu zastępczego na ul. Zajączkowskiej będzie polegała na zamknięciu połówkowym jezdni – strony zachodniej na odcinku od budynku przy ul. Zajączkowskiej 1 do budynku przy Zajączkowskiej 53. Ruch w rejonie będzie odbywał się na zasadzie wahadeł z sygnalizacją świetlną. Część istniejących chodników będzie zamknięta, na niektórych odcinkach zostaną wybudowane ciągi piesze tymczasowe.

Organizacja ruchu zastępczego na ul. Pęgowskiej będzie z kolei polegała na zamknięciu połówkowym jezdni – strony zachodniej na odcinku od budynku Pęgowska 12 do skrzyżowania z ul. Mikory. Ruch w rejonie będzie odbywał się na zasadzie wahadeł z sygnalizacją świetlną. Część istniejących chodników będzie zamknięta, na niektórych odcinkach zostaną wybudowane tymczasowe ciągi piesze.

Ruch autobusów MPK będzie odbywał się na zasadach takich, jak ruch pojazdów osobowych. Przystanki komunikacji miejskiej zostaną zlokalizowane w rejonie budynku przy ul. Zajączkowskiej 1 oraz w rejonie budynku przy ul. Pęgowskiej 2.

Przebudowa ulic ciągu drogi wojewódzkiej nr 342 to bardzo duża inwestycja, oczekiwana przez mieszkańców Wrocławia. Będzie kosztować 75,93 miliona złotych, z czego 68,98 mln zł wykłada gmina, a 6,95 mln zł MPWiK. Prace wykona firma Skanska.

W trakcie inwestycji wykonawca rozbuduje odcinek ul. Obornickiej od ul. Bałtyckiej do ul. Bezpiecznej, skrzyżowanie ul. Obornickiej z Parnickiego i z Bezpieczną, wybuduje ścieżki rowerowe, chodniki, zatoki autobusowe, przebudowane zostaną perony przystankowe, wykonane będzie odwodnienie. Ulica Pełczyńska przebudowana zostanie od ul. Kominiarskiej (łącznie ze skrzyżowaniem) do Jana Nowaka-Jeziorańskiego – rondo Kielara (bez skrzyżowania). Przebudowane zostaną skrzyżowania z ulicami Kominiarską, Kaczeńcową, Podbiałową, Ostową i Ćwiczebną. Wybudowany zostanie nowy wlot ulicy Melioranckiej do Pełczyńskiej.
Ulica Zajączkowska rozbudowana będzie wraz z fragmentem ul. Pełczyńskiej od ul. Kminkowej (Pęgowska 153) do Pęgowskiej (Zajączkowska 53).
Ulica Pęgowska na odcinku od ulicy Zajączkowskiej do ul. Zarzecze. Przebudowa obejmie skrzyżowania z ul. Zalipie, Zabłocie, Dalmira, Mikory/ Zaziębie, Zarzecze, Mikory.

2019
czerwiec28

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/43/PN/2019

03950 - Dokończenie robót budowlanych dla zadania „Rozbudowa ulicy Konduktorskiej we Wrocławiu wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego” od skrzyżowania z ul. Sygnałową w kierunku ul. Buforowej.

więcej >>>

2019
czerwiec28

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/32/PN/2019

04980 Oświetlenie ul. Dziwnowskiej wzdłuż parku we Wrocławiu projekt WBO 2018 (#580)

więcej >>>

2019
czerwiec25

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/35/PN/2019

05030 - budowa boisk do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13.

więcej >>>

2019
czerwiec25

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/38/PN/2019

04750 - Poprawa nawierzchni ul. Wieśniaczej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
czerwiec25

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/39/PN/2019

04970 - Rowerem w obie strony po Armii Krajowej - etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
czerwiec24

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/30/PN/2019

04800 - „Budowa jezdni na ulicy Sygnałowej we Wrocławiu wraz z infrastrukturą drogową”

więcej >>>

2019
czerwiec21

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/40/PN/2019

ZP/40/PN/2019 i nazwie: 04480- Gospodarowanie wodami opadowymi w obszarze ulic Racławicka i Skarbowców we Wrocławiu

Zadanie 1: Budowa części retencyjnej Parku Krzyckiego (zakres Gminy Wrocław)

Zadanie 2: Budowa kolektora deszczowego w łączniku ul. Przyjaźni i ul. Racławickiej (zakres MPWiK)

więcej >>>

2019
czerwiec19

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/34/PN/2019

„Wykonanie monitoringu przyrodniczego w ramach realizacji zadania 02100 Budowa Obwodnicy osiedla Leśnica od ul. Średzkiej do ul. Granicznej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
czerwiec19

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/41/PN/2019

04530 - Przebudowa ul. Dworcowej w celu wydzielenia dróg rowerowych we Wrocławiu - Zadanie I, 05170 – Przebudowa dróg w celu wyznaczenia dróg rowerowych w ulicach: Podwale, Komuny Paryskiej i Krasińskiego we Wrocławiu - Zadanie II

więcej >>>

2019
czerwiec18

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/35/PN/2019

„05030 - budowa boisk do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13”

więcej >>>

2019
czerwiec18

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/37/PN/2019

03910 - Wykonanie nasadzeń zieleni we Wrocławiu wraz z 3 letnim okresem pielęgnacji w ramach nasadzeń wyrównawczych za wycinkę zieleni na zadaniu „Budowa ul. Wojanowskiej i drogi w ciągu Al. Stabłowickiej we Wrocławiu”.

więcej >>>

2019
czerwiec17

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/33/PN/2019

„Część 1: 05040 - Budowa oświetlenia w okolicy ul. Spiskiej i ul. Działkowej. Zadanie WBO 2018, projekt nr 46; Część 2: 05050 - Budowa oświetlenia w ul. Olgi Drahonowskiej na odcinku od ul. Szarych Szeregów do posesji nr 10. Zadanie WBO 2018, projekt nr 372”

więcej >>>

2019
czerwiec17

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/32/PN/2019

04980 Oświetlenie ul. Dziwnowskiej wzdłuż parku we Wrocławiu projekt WBO 2018 (#580)

więcej >>>

2019
czerwiec17

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/39/PN/2019

04970 – Rowerem w obie strony po Armii Krajowej – etap I (WBO 2018 #123)

więcej >>>

2019
czerwiec12

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/31/PN/2019

04440 - Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
czerwiec07

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/26/PN/2019

03570 Obsługa eksploatacyjna urządzeń zapewniających obniżenie parcia hydrostatycznego wód gruntowych na płytę żelbetową i pozostałe elementy żelbetowej konstrukcji obiektu Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu wraz z monitoringiem obiektu

więcej >>>

2019
czerwiec07

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/38/PN/2019

04750 – Poprawa nawierzchni ul. Wieśniaczej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
czerwiec07

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/36/PN/2019

03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia; projektowanie odcinka ul. Rogowskiej

więcej >>>

2019
czerwiec04

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/34/PN/2019

„Wykonanie monitoringu przyrodniczego w ramach realizacji zadania 02100 Budowa Obwodnicy osiedla Leśnica od ul. Średzkiej do ul. Granicznej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
czerwiec04

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/37/PN/2019

03910 - Wykonanie nasadzeń zieleni we Wrocławiu wraz z 3 letnim okresem pielęgnacji w ramach nasadzeń wyrównawczych za wycinkę zieleni na zadaniu „Budowa ul. Wojanowskiej i drogi w ciągu Al. Stabłowickiej we Wrocławiu”.

więcej >>>

2019
maj31

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/32/PN/2019

04980 Oświetlenie ul. Dziwnowskiej wzdłuż parku we Wrocławiu projekt WBO 2018 (#580)

więcej >>>

2019
maj30

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/33/PN/2019

„Część 1: 05040 - Budowa oświetlenia w okolicy ul. Spiskiej i ul. Działkowej. Zadanie WBO 2018, projekt nr 46;
Część 2: 05050 - Budowa oświetlenia w ul. Olgi Drahonowskiej na odcinku od ul. Szarych Szeregów do posesji nr 10. Zadanie WBO 2018, projekt nr 372”

więcej >>>

2019
maj30

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/35/PN/2019

„05030 - budowa boisk do gry w siatkówkę plażową w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu w ramach WBO 2018, projekt nr 13”

więcej >>>

2019
maj29

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/30/PN/2019

„04800: pn. „Budowa jezdni na ulicy Sygnałowej we Wrocławiu wraz z infrastrukturą drogową”

więcej >>>

2019
maj29

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/26/PN/2019

03570 Obsługa eksploatacyjna urządzeń zapewniających obniżenie parcia hydrostatycznego wód gruntowych na płytę żelbetową i pozostałe elementy żelbetowej konstrukcji obiektu Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu wraz z monitoringiem obiektu

więcej >>>

2019
maj24

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/29/PN/2019

04740 „Budowa chodników i przejść dla pieszych w ciągu ul. Swojczyckiej i Ludowej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
maj22

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/20/PN/2019

[04430] Budowa odcinka nawierzchni ul. Idzikowskiego od ul. Szybowcowej do ul. Sterowcowej we Wrocławia.

więcej >>>

2019
maj22

Zwężenia ciągu ulic Starogroblowa-Długa

Od 25 maja 2019 planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu związanych z rozpoczęciem realizacji I etapu zadania „Budowa trasy tramwajowej wzdłuż ul. Popowickiej, Starogroblowej-Długiej (od ul. Milenijnej do ul. Jagiełły) wraz z przebudową wiaduktu nad ul. Długą” . Jezdnia ulic Straogroblowej (tuż przed wjazdem w Długą) i Długiej (do ul. Poznańskiej) zostanie zawężona do jednego pasa ruchu w każdym kierunku. Zmiana na razie nie ogranicza relacji skrętnych w ul. Poznańską. Prosimy zwracać uwagę na ograniczenia prędkości i zakaz wyprzedzania.

Przy skrzyżowaniu ulicy Długiej i Poznańskiej, od 25 maja 2019 roku zostanie wyłączony z ruchu przystanek autobusowy "Poznańska" (w kierunku Osiedla Popowice), przy budynku Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Autobusy 103, 104, 122, 127 i 245 w kierunku Popowic będą zatrzymywały się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ulicy Poznańskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Długą, a autobusy C i 128 będą zatrzymywały się na przystanku "Długa", który funkcjonuje na wysokości sklepu budowlanego i ogrodniczego "OBI".

Przepraszamy za utrudnienia.

2019
maj20

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/15/PN/2019

04470 „Przebudowa nawierzchni w ul. Berenta na odc. od ul. Boya – Żeleńskiego do al. Kasprowicza wraz z przejściem dla pieszych przez al. Kasprowicza”

więcej >>>

2019
maj17

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/2/PN/2019

04150 – Przebudowa ulic w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 342 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
maj15

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/24/PN/2019

04110 – Przebudowa Mostów Pomorskich wraz z przebudową ciepłociągu we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
maj13

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/25/PN/2019

04890 Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe:
Część 1:
Obszar 1. Podwórze przy ul. Ustronie i Rychtalskiej,
Obszar 2. Zachodnia część podwórza pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego i Orzeszkowej.

Część 2:
Obszar 3. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Daszyńskiego, Lompy, Orzeszkowej i Jaracza,
Obszar 4. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Walecznych, Prusa i Reja.

Część 3:
Obszar 6. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Nowowiejską, Żeromskiego, Orzeszkowej i Barlickiego.
Obszar 7. Podwórze przy ulicy Wygodnej,

Część 4:
Obszar 5. Obszar przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i B. Prusa,
Zielona ulica – ciąg ul. Daszyńskiego wraz z przegródkami oraz Zielona fragment ulicy B. Prusa na odcinku wzdłuż Skweru Ludzi ze Znakiem „P”.

więcej >>>

2019
maj08

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/30/PN/2019

04800: - „Budowa jezdni na ulicy Sygnałowej we Wrocławiu wraz z infrastrukturą drogową”

więcej >>>

2019
maj08

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/5/PN/2019

04440 – Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
maj07

Informacja o złożonych wnioskach o dopuszczenie do udziału w konkursie ZP/18/KONKURS/2019

04870 Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji kompleksu zajezdni tramwajowej we Wrocławiu wraz z elementami towarzyszącymi

więcej >>>

2019
maj06

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/14/PN/2019

03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
kwiecień29

Godziny pracy w dniu 30.04.2019r.

Pragniemy poinformować, iż w dniu 30.04.2019r. (wtorek) pracujemy do godziny 15:30.

2019
kwiecień26

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/23/PN/2019

04530 - Przebudowa ul. Dworcowej w celu wydzielenia dróg rowerowych we Wrocławiu - Zadanie I
05170 – Przebudowa dróg w celu wyznaczenia dróg rowerowych w ulicach: Podwale, Komuny Paryskiej i Krasińskiego we Wrocławiu - Zadanie II

więcej >>>

2019
kwiecień25

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/29/PN/2019

04740 „Budowa chodników i przejść dla pieszych w ciągu ul. Swojczyckiej i Ludowej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
kwiecień25

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/11/PN/2019

„04180 – Remont Mostów Średzkich we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
kwiecień24

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/25/PN/2019

04890 Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe:
Część 1:
Obszar 1. Podwórze przy ul. Ustronie i Rychtalskiej,
Obszar 2. Zachodnia część podwórza pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego i Orzeszkowej.

Część 2:
Obszar 3. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Daszyńskiego, Lompy, Orzeszkowej i Jaracza,
Obszar 4. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Walecznych, Prusa i Reja.

Część 3:
Obszar 6. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Nowowiejską, Żeromskiego, Orzeszkowej i Barlickiego.
Obszar 7. Podwórze przy ulicy Wygodnej,

Część 4:
Obszar 5. Obszar przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i B. Prusa,
Zielona ulica – ciąg ul. Daszyńskiego wraz z przegródkami oraz Zielona fragment ulicy B. Prusa na odcinku wzdłuż Skweru Ludzi ze Znakiem „P”.

więcej >>>

2019
kwiecień24

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/15/PN/2019

04470 „Przebudowa nawierzchni w ul. Berenta na odc. od ul. Boya – Żeleńskiego do al. Kasprowicza wraz z przejściem dla pieszych przez al. Kasprowicza”

więcej >>>

2019
kwiecień18

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/10/PN/2019

04830 - Poprawa nawierzchni ulicy Tarnogórskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
kwiecień17

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/23/PN/2019

04530 - Przebudowa ul. Dworcowej w celu wydzielenia dróg rowerowych we Wrocławiu - Zadanie I
05170 – Przebudowa dróg w celu wyznaczenia dróg rowerowych w ulicach: Podwale, Komuny Paryskiej i Krasińskiego we Wrocławiu - Zadanie II

więcej >>>

2019
kwiecień17

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/14/PN/2019

03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
kwiecień16

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/20/PN/2019

[04430] Budowa odcinka nawierzchni ul. Idzikowskiego od ul. Szybowcowej do ul. Sterowcowej we Wrocławia.

więcej >>>

2019
kwiecień12

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/57/PN/2018 (cześci: 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16)

03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia

więcej >>>

2019
kwiecień09

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/12/PN/2019

04340 – „Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie WTWK – Partynice” w zakresie budowy dwóch stajni wyścigowych

więcej >>>

2019
kwiecień09

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/25/PN/2019

04890 Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe:
Część 1:
Obszar 1. Podwórze przy ul. Ustronie i Rychtalskiej,
Obszar 2. Zachodnia część podwórza pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego i Orzeszkowej.

Część 2:
Obszar 3. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Daszyńskiego, Lompy, Orzeszkowej i Jaracza,
Obszar 4. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Walecznych, Prusa i Reja.

Część 3:
Obszar 6. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Nowowiejską, Żeromskiego, Orzeszkowej i Barlickiego.
Obszar 7. Podwórze przy ulicy Wygodnej,

Część 4:
Obszar 5. Obszar przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i B. Prusa,
Zielona ulica – ciąg ul. Daszyńskiego wraz z przegródkami oraz Zielona fragment ulicy B. Prusa na odcinku wzdłuż Skweru Ludzi ze Znakiem „P”.

więcej >>>

2019
kwiecień03

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/17/PN/2019

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania nr 04690 „Przebudowa ul. Gajowickiej na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Zaporoskiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

więcej >>>

2019
kwiecień03

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/21/PN/2019

04890 Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe:
Część 1:
Obszar 1. Podwórze przy ul. Ustronie i Rychtalskiej,
Obszar 2. Zachodnia część podwórza pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego i Orzeszkowej.

Część 2:
Obszar 3. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Daszyńskiego, Lompy, Orzeszkowej i Jaracza,
Obszar 4. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Walecznych, Prusa i Reja.

Część 3:
Obszar 7. Podwórze przy ulicy Wygodnej,
Obszar 6. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Nowowiejską, Żeromskiego, Orzeszkowej i Barlickiego.

Część 4:
Obszar 5. Obszar przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i B. Prusa,
Zielona ulica – ciąg ul. Daszyńskiego wraz z przegródkami oraz Zielona fragment ulicy B. Prusa na odcinku wzdłuż Skweru Ludzi ze Znakiem „P”.

więcej >>>

2019
kwiecień02

Ogłoszenie konkursu ZP/18/KONKURS/2019

04870 Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji kompleksu zajezdni tramwajowej we Wrocławiu wraz z elementami towarzyszącymi

więcej >>>

2019
kwiecień01

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/3/PN/2019

ZP/3/PN/2019Przetarg nieograniczony na: Dostawa wyposażenia serwerowni wraz z licencjami na oprogramowaniem, uruchomieniem i migracją obecnego środowiska

więcej >>>

2019
marzec29

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/21/PN/2019

04890 Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe:
Część 1:
Obszar 1. Podwórze przy ul. Ustronie i Rychtalskiej,
Obszar 2. Zachodnia część podwórza pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego i Orzeszkowej.

Część 2:
Obszar 3. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Daszyńskiego, Lompy, Orzeszkowej i Jaracza,
Obszar 4. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Walecznych, Prusa i Reja.

Część 3:
Obszar 7. Podwórze przy ulicy Wygodnej,
Obszar 6. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Nowowiejską, Żeromskiego, Orzeszkowej i Barlickiego.

Część 4:
Obszar 5. Obszar przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i B. Prusa,
Zielona ulica – ciąg ul. Daszyńskiego wraz z przegródkami oraz Zielona fragment ulicy B. Prusa na odcinku wzdłuż Skweru Ludzi ze Znakiem „P”.

więcej >>>

2019
marzec29

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/19/PN/2019

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej – Wykonanie projektów technicznych i przebudowy sieci teletechnicznej

więcej >>>

2019
marzec29

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/11/PN/2019

„04180 – Remont Mostów Średzkich we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
marzec28

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/2/PN/2019

04150 – Przebudowa ulic w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 342 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
marzec28

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/1/PN/2019

03480 - „Rozbiórka estakady zachodniej na pl. Społecznym”

więcej >>>

2019
marzec27

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/24/PN/2019

04110 – Przebudowa Mostów Pomorskich wraz z przebudową ciepłociągu we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
marzec26

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/5/PN/2019

04440 – Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
marzec22

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/4/PN/2019

Opracowanie koncepcji dla zadania nr 04720 „Koncepcja rewitalizacji osiedla BOREK we Wrocławiu- plan remontu ulic (układ przedwojenny)”

więcej >>>

2019
marzec20

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/3/PN/2019

Dostawa wyposażenia serwerowni wraz z licencjami na oprogramowaniem, uruchomieniem i migracją obecnego środowiska

więcej >>>

2019
marzec20

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/23/PN/2019

04530 - Przebudowa ul. Dworcowej w celu wydzielenia dróg rowerowych we Wrocławiu - Zadanie I,
05170 – Przebudowa dróg w celu wyznaczenia dróg rowerowych w ulicach: Podwale, Komuny Paryskiej i Krasińskiego we Wrocławiu-Zadanie II

więcej >>>

2019
marzec13

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/8/PN/2019

04370 - Przebudowa fragmentu nawierzchni ul. Braterskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
marzec13

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/21/PN/2019

04890 Grow Green - Zielone miasta na rzecz klimatu, wody, zrównoważonego rozwoju gospodarczego, zdrowych mieszkańców i środowisk - Adaptacja do zmian klimatu - Parki kieszonkowe:
Część 1:
Obszar 1. Podwórze przy ul. Ustronie i Rychtalskiej,
Obszar 2. Zachodnia część podwórza pomiędzy ulicami Daszyńskiego, Żeromskiego i Orzeszkowej.

Część 2:
Obszar 3. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Daszyńskiego, Lompy, Orzeszkowej i Jaracza,
Obszar 4. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Walecznych, Prusa i Reja.

Część 3:
Obszar 7. Podwórze przy ulicy Wygodnej,
Obszar 6. Podwórze wewnątrz kwartału zabudowy pomiędzy ulicami: Nowowiejską, Żeromskiego, Orzeszkowej i Barlickiego.

Część 4:
Obszar 5. Obszar przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i B. Prusa,
Zielona ulica – ciąg ul. Daszyńskiego wraz z przegródkami oraz Zielona fragment ulicy B. Prusa na odcinku wzdłuż Skweru Ludzi ze Znakiem „P”.

więcej >>>

2019
marzec12

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/12/PN/2019

04340 – „Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie WTWK – Partynice” w zakresie budowy dwóch stajni wyścigowych

więcej >>>

2019
marzec11

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/16/PN/2019

04130 - Nasadzenia kompensacyjne zieleni dla zadania: [04130] Budowa trasy tramwajowej wzdłuż ul. Popowickiej – Starogroblowej – Długiej (od ul. Milenijnej do ul. W. Jagiełły) wraz z przebudową wiaduktu nad ul. Długą oraz budową zintegrowanego węzła tramwajowo – kolejowego Wrocław-Popowice” zaprojektowanych w formie skweru przy skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i ul. Mieszczańskiej we Wrocławiu;

więcej >>>

2019
marzec11

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/7/PN/2019

04330 - Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF – ZADANIE D
Część 1: Przystanek Wrocław Łany: Budowa drogi dojazdowej;
Część 2: Przystanek Wrocław Strachocin: Budowa wiaty rowerowej i ciągu pieszego;

więcej >>>

2019
marzec08

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/3/PN/2019

Dostawa wyposażenia serwerowni wraz z licencjami na oprogramowaniem, uruchomieniem i migracją obecnego środowiska

więcej >>>

2019
marzec07

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/20/PN/2019

[04430] Budowa odcinka nawierzchni ul. Idzikowskiego od ul. Szybowcowej do ul. Sterowcowej we Wrocławia.

więcej >>>

2019
marzec06

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/19/PN/2019

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej – Wykonanie projektów technicznych i przebudowy sieci teletechnicznej

więcej >>>

2019
marzec06

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/1/PN/2019

03480 - „Rozbiórka estakady zachodniej na pl. Społecznym”

więcej >>>

2019
marzec05

Utrudnienia na Buforowej w weekend

Z powodu planowanego montażu nowych elementów konstrukcji na budowanym wiadukcie kolejowym, w ramach trwającej przebudowy ulicy Buforowej, w najbliższy weekend należy liczyć się z nocnymi zamknięciami przejazdu pod wiaduktem, ulicą Buforową we Wrocławiu. Ograniczenia planowane są od późnych godzin wieczornych piątku 8 marca do wczesnych godzin porannych poniedziałku 11 marca 2019r., w porach najmniejszego natężenia ruchu:

- noc piątek/sobota - od godziny 23:15 do godziny 5:00;

- noc sobota/niedziela - od godziny 22:45 do godziny 5:20;

- noc niedziela/poniedziałek - od godziny 22:45 do godziny 4:30.

Połączenie Buforowej z centrum będzie możliwe poprzez objazd ulicami Konduktorską, Centralną, Semaforową, Mościckiego, Gazowa i Morwową do Bardzkiej. Nocny objazd ma funkcjonować w dwie strony i dostępny ma być tylko dla samochodów do 3,5 t. Cięższe pojazdy będą musiały jeździć między rondem w Iwinach a Bardzką tzw. obwodnicą wschodnią i ulicami Wrocławską, Opolską oraz Armii Krajowej. Przepraszamy za utrudnienia.
Zmiany dotyczą także tras linii autobusowych 110 i 255. (szczegóły w komunikacie WT UM).

2019
luty28

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/17/PN/2019

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania nr 04690 „Przebudowa ul. Gajowickiej na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Zaporoskiej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

więcej >>>

2019
luty27

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/6/PN/2019

04420 „Poprawa nawierzchni ul. Morskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
luty26

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/7/PN/2019

04330 - Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF – ZADANIE D
Część 1: Przystanek Wrocław Łany: Budowa drogi dojazdowej;
Część 2: Przystanek Wrocław Strachocin: Budowa wiaty rowerowej i ciągu pieszego;

więcej >>>

2019
luty22

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/16/PN/2019

04130 - Nasadzenia kompensacyjne zieleni dla zadania: [04130] Budowa trasy tramwajowej wzdłuż ul. Popowickiej – Starogroblowej – Długiej (od ul. Milenijnej do ul. W. Jagiełły) wraz z przebudową wiaduktu nad ul. Długą oraz budową zintegrowanego węzła tramwajowo – kolejowego Wrocław-Popowice” zaprojektowanych w formie skweru przy skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i ul. Mieszczańskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
luty22

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/96/PN/2018 w zakresie Części 2 oraz Części 5

03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia

więcej >>>

2019
luty22

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/12/PN/2019

04340 – „Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie WTWK – Partynice” w zakresie budowy dwóch stajni wyścigowych

więcej >>>

2019
luty20

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/81/PN/2018

04430 - Budowa odcinka nawierzchni ul. Idzikowskiego od ul. Szybowcowej do ul. Sterowcowej we Wrocławia

więcej >>>

2019
luty19

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/9/PN/2019

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej - Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zastępcze – w zakresie dokończenia robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji

więcej >>>

2019
luty19

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/10/PN/2019

04830 - Poprawa nawierzchni ulicy Tarnogórskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
luty18

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/8/PN/2019

03900 - Budowa wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia

więcej >>>

2019
luty15

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/90/PN/2018

04340 – „Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie WTWK – Partynice” w zakresie budowy dwóch stajni wyścigowych

więcej >>>

2019
luty15

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/8/PN/2019

04370 - Przebudowa fragmentu nawierzchni ul. Braterskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
luty14

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/15/PN/2019

04470 „Przebudowa nawierzchni w ul. Berenta na odc. od ul. Boya – Żeleńskiego do al. Kasprowicza wraz z przejściem dla pieszych przez al. Kasprowicza”

więcej >>>

2019
luty13

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/14/PN/2019

03940 Budowa Mostów Bolesława Chrobrego w ciągu drogi wojewódzkiej 455 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
luty12

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/11/PN/2019

„04180 – Remont Mostów Średzkich we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
luty12

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/9/PN/2019

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej - Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zastępcze – w zakresie dokończenia robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji

więcej >>>

2019
luty08

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/7/PN/2019

04330 - Rewitalizacja linii kolejowej nr 292 na odcinku Jelcz Miłoszyce – Wrocław Sołtysowice w celu przywrócenia przewozów pasażerskich we WROF – ZADANIE D
Część 1: Przystanek Wrocław Łany: Budowa drogi dojazdowej;
Część 2: Przystanek Wrocław Strachocin: Budowa wiaty rowerowej i ciągu pieszego;

więcej >>>

2019
luty06

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/1/PN/2019

03480 - „Rozbiórka estakady zachodniej na pl. Społecznym”

więcej >>>

2019
luty04

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/6/PN/2019

04420 „Poprawa nawierzchni ul. Morskiej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
styczeń30

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/95/PN/2018

04520: pn. „Przebudowa ul. Hubskiej w celu wydzielenia dróg rowerowych” od ul. Glinianej do połączenia z ul. Armii Krajowej

więcej >>>

2019
styczeń30

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/94/PN/2018

04730 - Budowa pętli autobusowej na Polanowicach w ciągu ul. Kamieńskiego we Wrocławiu

więcej >>>

2019
styczeń30

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/5/PN/2019

04440 – Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
styczeń29

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/86/PN/2018

04640: pn. „Remont chodników przy ul. Opolskiej we Wrocławiu” po stronie wschodniej na odcinku od Zabrzańskiej do Opolskiej nr 16 w ramach Programu Inicjatyw Rad Osiedli.

więcej >>>

2019
styczeń28

Ulica Osobowicka – informacja o przetargu

Informacja o ogłoszeniu postępowania przetargowego dla zadania „Rozbudowa ul. Osobowickiej na odcinku od obwodnicy śródmiejskiej do ul. Lipskiej we Wrocławiu” została wysłana w dniu 28.01.2019r. do dziennika urzędowego Unii Europejskiej.

2019
styczeń28

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/9/PN/2019

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej - Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zastępcze – w zakresie dokończenia robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji

więcej >>>

2019
styczeń28

Informacja, o której mowa w art. 86 ust 5 ustawy PZP do postępowania ZP/4/PN/2019

Opracowanie koncepcji dla zadania nr 04720 „Koncepcja rewitalizacji osiedla BOREK we Wrocławiu- plan remontu ulic (układ przedwojenny)”

więcej >>>

2019
styczeń25

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/91/PN/2018

04830 - Poprawa nawierzchni ulicy Tarnogórskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
styczeń25

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/8/PN/2019

04370 - Przebudowa fragmentu nawierzchni ul. Braterskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
styczeń24

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/93/PN/2018

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej - Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zastępcze – w zakresie dokończenia robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji

więcej >>>

2019
styczeń21

Informacja, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy pzp do postępowania ZP/93/PN/2018

04040 - Budowa trasy tramwajowej w ul. Hubskiej - Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zastępcze – w zakresie dokończenia robót budowlanych i uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla całej inwestycji

więcej >>>

2019
styczeń17

Informacja, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy pzp do postępowania ZP/95/PN/2018

04520: pn. „Przebudowa ul. Hubskiej w celu wydzielenia dróg rowerowych” od ul. Glinianej do połączenia z ul. Armii Krajowej.

więcej >>>

2019
styczeń17

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/4/PN/2019

Opracowanie koncepcji dla zadania nr 04720 „Koncepcja rewitalizacji osiedla BOREK we Wrocławiu- plan remontu ulic (układ przedwojenny)”

więcej >>>

2019
styczeń17

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/6/PN/2019

04420 „Poprawa nawierzchni ul. Morskiej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
styczeń16

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego ZP/2/PN/2019

04150 – Przebudowa ulic w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 342 we Wrocławiu

więcej >>>

2019
styczeń16

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/85/PN/2018

04760 - Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa ul. Marca Polo we Wrocławiu

więcej >>>

2019
styczeń15

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/64/PN/2018

04320 - Budowa drogi łączącej WPT z WPP - Przebudowa ul. Fabrycznej i ul. Otyńskiej we Wrocławiu.

więcej >>>

2019
styczeń15

Przejazd między ulicami Pułaskiego i Dyrekcyjną

Od soboty 19 stycznia 2019 roku planowane jest przywrócenie ruchu na zamkniętym odcinku ulicy Pułaskiego, między skrzyżowaniami z ul. Małachowskiego a ulicami Hubską, Dyrekcyjną i Suchą. Prace nad wdrożeniem nowych rozwiązań mają być prowadzone już 18 stycznia. Uwaga, zmiana w organizacji ruchu wiąże się z wprowadzeniem pierwszeństwa przejazdu na ciągu Pułaskiego, Dyrekcyjna, co oznacza podporządkowanie wyjazdu z ul. Gajowej pozostającej trasą objazdu dla zamkniętej Hubskiej. Na skrzyżowaniu Gajowa-Dyrekcyjna ruchem będzie kierowała sygnalizacja świetlna. Dojazd do Suchej możliwy wyłącznie Gajową, jednak na Dyrekcyjnej, jadąc od Joannitów, obowiązywać ma zakaz skrętu w lewo. Prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie i wciąż prowadzone roboty drogowe.
Przepraszamy za utrudnienia.

Od 19 stycznia 2019 roku (sobota) autobusy linii 122 i kursy nocne linii 206 i 240 powrócą na swoje stałe trasy przejazdu w obrębie Dworca Głównego PKP i Dworca Autobusowego.

2019
styczeń10

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty do postępowania ZP/55/PN/2018

04130 - Budowa trasy tramwajowej wzdłuż ul. Popowickiej, Starogroblowej – Długiej (od ul. Milenijnej do ul. Jagiełły) wraz z przebudową wiaduktu nad ul. Długą – Etap I podetap IA oraz budową zintegrowanego węzła tramwajowo – kolejowego Wrocław – Popowice wraz z zaprojektowaniem i wybudowaniem przystanku kolejowego Wrocław Szczepin.

więcej >>>

2019
styczeń09

Informacja, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy pzp do postępowania ZP/94/PN/2018

04730 - Budowa pętli autobusowej na Polanowicach w ciągu ul. Kamieńskiego we Wrocławiu

więcej >>>

2019
styczeń08

Informacja, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy pzp do postępowania ZP/91/PN/2018

04830 - Poprawa nawierzchni ulicy Tarnogórskiej we Wrocławiu

więcej >>>

2019
styczeń08

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/84/PN/2018

04420 „Poprawa nawierzchni ul. Morskiej we Wrocławiu”

więcej >>>

2019
styczeń07

Informacja, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy pzp do postępowania ZP/90/PN/2018

04340 – „Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na terenie WTWK – Partynice” w zakresie budowy dwóch stajni wyścigowych

więcej >>>

2019
styczeń07

Informacja o unieważnieniu postępowania ZP/92/PN/2018

Opracowanie koncepcji dla zadania Opracowanie koncepcji programowych dla budowy parkingów Parkuj i Jedź we Wrocławiu część II.

więcej >>>

2019
styczeń04

Informacja, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawy pzp do postępowania ZP/78/PN/2018

Opracowanie koncepcji dla zadania nr 04720 „Koncepcja rewitalizacji osiedla BOREK we Wrocławiu- plan remontu ulic (układ przedwojenny)” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

więcej >>>