Ta strona używa ciasteczek. Jesli chcesz poznać politykę prywatnosci w tym zakresie kliknij [tutaj]

Parking Podziemny przy Narodowym Forum Muzyki

Regulamin parkingu

Cennik

Jak dojechać?

Kup abonament

Opłaty przez Internet za pomocą aplikacji

Program lojalnościowy

Zgłoś problem

2017
wrzesień04

UWAGA !!! Zamknięcie ul. Krupniczej w dniu 17 września 2017 (w godz. 6:00 - 20:00). Dojazd do PARKIGNU PODZIEMNEGO od ul. Kazimierza Wielkiego

Jak co roku w dniach 16-22 września Wrocław przyłączy się do ogólnoeuropejskiej akcji zrównoważonego transportu. W tych dniach przewidziane są różne aktywności, związane z promowaniem alternatywnych form przemieszczania się, a na dzień 17 września zaplanowano, wspólnie z organizacjami pozarządowymi, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej oraz jednostkami miejskimi, szereg imprez, warsztatów i teatralnych przedstawień w przestrzeni ul. Krupniczej. Ulica ta będzie zamknięta dla ruchu samochodowego między ul. Kazimierza Wielkiego a Podwalem. Bez zmian odbywać się będzie jedynie ruch tramwajowy. Dojazd do PARKIGNU PODZIEMNEGO przy NFM od ul. Kazimierza Wielkiego, natomiast wyjazd z parkingu bez zmian w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Świdnickiej

2017
czerwiec09

Godzina na parkingu podziemnym przy NFM po 2,50 zł przez moBilet

Na parkingu podziemnym przy NFM do odwołania utrzymana zostaje promocyjna cena 2,50 zł za godzinę parkowania dla wnoszących opłatę przez aplikację moBilet lub sms-em. Uwaga! Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów dokonujących opłat przez urządzenia mobilne. Naliczanie opłat dokonywane jest co godzinę, a nie co 15 minut. Aplikacja do pobrania i warunki korzystania z niej na stronie: http://www.mobilet.pl/. W związku z licznymi pytaniami przypominamy, że korzystający z tej formy wnoszenia opłat także bez trudu uzyskają fakturę VAT.


Zapraszamy

2017
kwiecień06

Promocja na parkingu przy NFM jest kontynuowana

Miło nam poinformować, że na wniosek mieszkańców i użytkowników parkingu podziemnego przy NFM utrzymana zostaje promocyjna cena 2,50 zł za godzinę parkowania dla wnoszących opłatę przez aplikację moBilet lub sms-em. Uwaga! Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów dokonujących opłat przez urządzenia mobilne. Naliczanie opłat dokonywane jest co godzinę, a nie co 15 minut. Aplikacja do pobrania i warunki korzystania z niej na stronie: mobilet.pl W związku z licznymi pytaniami informujemy, że korzystający z tej formy wnoszenia opłat także bez trudu uzyskają fakturę VAT.
Przypominamy, że system parkingowy na wjeździe i wyjeździe rozpoznaje pojazdy zalogowane w systemie po numerach tablic rejestracyjnych – prosimy zadbać o ich czytelność. Okres trwania promocji do 30.06.2017.
Zapraszamy

2016
listopad29

Świąteczna promocja 18

Tylko 2,50 zł za godzinę parkowania jeśli zapłacisz przez aplikację moBilet lub sms-em. Parking przy NFM w ramach świątecznej promocji przez cały grudzień ułatwia dojazd do centrum – z pl. Wolności można dojść na Jarmark Bożonarodzeniowy w niecałe pięć minut.
Uwaga! Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów dokonujących opłat przez urządzenia mobilne. Naliczanie opłat co godzinę, a nie co 15 minut. Aplikacja do pobrania i warunki korzystania z niej na stronie: mobilet.pl
Przypominamy, że system parkingowy na wjeździe i wyjeździe rozpoznaje pojazdy zalogowane w systemie po numerach tablic rejestracyjnych – prosimy zadbać o ich czytelność. Okres trwania promocji 1.12.2016-31.12.2016.

2016
czerwiec21

Parking przy NFM w czasie koncertu Gilmoura

Zaplanowany na dzień 25.06.2016r. na pl. Wolności koncert Davida Gilmoura ograniczy funkcjonowanie parkingu przy NFM.
Od godz. 8:00 w dniu 25.06.2016r. parking będzie dostępny wyłącznie dla posiadaczy abonamentów, których prosimy o pozostawanie w kontakcie z obsługą parkingu, oraz wyznaczonych pojazdów organizatora koncertu. Pozostałych klientów parkingu prosimy by do godz. 8:00 25.06.2016r. zabrali swoje samochody. Parking ponownie zostanie otwarty wkrótce po koncercie, około godz.3:00, w nocy w dniu 26.06.2016r. Prosimy o stosowanie się do poleceń obsługi.
Przepraszamy za utrudnienia.

2016
luty09

Informacje dotyczące opłat na parkingu przy NFM

Od poniedziałku 15 lutego 2016 roku na parkingu podziemnym przy NFM zaczynają obowiązywać opłaty. Oznacza to, że każdy pojazd, który nie opuści parkingu przed północą z 14/15 lutego będzie miał naliczone 4 zł za godzinę (złotówkę za każde rozpoczęte 15 minut) i kierowca aby wyjechać będzie musiał stosowną kwotę uiścić w kasie. Informujemy o tym, ponieważ praktycznie co noc na parkingu pozostaje kilka samochodów. Korzystający z parkingu wjeżdżając w poniedziałek rano będą musieli przy szlabanie pobrać bilet. Podobnie jak na innych tego typu obiektach. Prosimy stosować się do poleceń obsługi i zapoznać się z regulaminem parkingu.
Na podstawie biletu parkingowego zostaną rozliczeni przy wyjeździe. Opłatę będzie można wnieść w kasie Biura Obsługi Parkingu zlokalizowanego przy wyjeździe, gotówką lub kartą. Osoby, w tym prawne, które wykupiły, zamówiły, abonamenty także są proszone aby w poniedziałek 15 lutego pobrały bilet parkingowy na wjeździe. Będą mogły ten bilet tego dnia wymienić w kasie na kartę z abonamentem. Prosimy stawać na wyznaczonych miejscach. Zajęcie więcej niż jednego miejsca spowoduje automatyczne naliczanie opłat za kolejne stanowisko. Za parkowanie poza wyznaczonymi stanowiskami będzie obowiązywała opłata karna – 1000 zł, plus koszty holowania. Prosimy stosować się do poleceń obsługi i zapoznać się z regulaminem parkingu.

2016
styczeń26

Ograniczenia na parkingu

Parking otwarty. Jednak poziom wjazdowy jest wyłączony z ruchu. Podobne ograniczenia w ruchu będą także w kolejnych dniach. Uwaga, w czwartek i piątek, 28 i 29 stycznia 2016r., z powodu prowadzonych prac zamknięta będzie brama wyjazdowa. Wyjazd zostanie zorganizowany przez bramę wjazdową. Prosimy o ostrożność. Przepraszamy za utrudnienia.

2016
styczeń26

Parking chwilowo nieczynny

W związku z ignorowaniem przez kierowców poleceń obsługi parkingu i utrudnianiem prac związanych z montażem systemu pobierania opłat w dniu 26.01.2016 parking przy NFM zostaje chwilowo zamknięty. Parkowanie zostanie umożliwione tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Przepraszamy za utrudnienia.

2016
styczeń22

Cennik parkingu przy NFM

Szanowni Państwo

Planujemy od 15 lutego 2016 roku uruchomienie systemu pobierania opłat na parkingu przy NFM.

W związku z tym przedstawiamy obowiązujący cennik:

Stawka godzinowa – 4 zł z naliczaniem co 15 min, czyli 1 zł za każde rozpoczęte 15 min.

Abonamenty:

Miesięczny z możliwością parkowania pojazdu w godz. 7-18 400 zł
Miesięczny z możliwością parkowania pojazdu w godz. 6-20 480 zł
Miesięczny z możliwością parkowania pojazdu w godz. 18-8 220 zł
Miesięczny z gwarancją miejsca 750 zł

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem ofertą abonamentową regulaminowo zastrzega się możliwość zmiany obowiązujących godzin lub stawek abonamentów w zależności od potrzeb Klientów i oferty kulturalnej NFM.

Jednocześnie informujemy, że:
- wszyscy Klienci, którzy przesłali do Wrocławskich Inwestycji pytania dot. abonamentów, otrzymają w odpowiedzi niniejszy komunikat wraz z prośbą o wskazanie w terminie do końca miesiąca stycznia 2016 roku dokładnie, którą z ofert i w jakim zakresie (liczba pojazdów) są zainteresowani;

- wszystkie osoby i instytucje zainteresowane wynajmem miejsc parkingowych, mogą przesyłać zamówienia do końca miesiąca stycznia 2016 roku na adres kupabonament@wi.wroc.pl lub faksem 71 77 10 904, lub przez zakładkę Parking Podziemny przy Narodowym Forum Muzyki na stronie www.wi.wroc.pl - Kup abonament;

- wnioski osób i instytucji, które zgłoszą chęć wykupienia jednej z ofert abonamentowych w kolejnych miesiącach funkcjonowania parkingu będą rozpatrywane na bieżąco i w odniesieniu do wolnych i pozostających w dyspozycji miejsc abonamentowych – oferty należy przesyłać na adres kupabonament@wi.wroc.pl lub faksem 71 77 10 904 lub przez zakładkę Parking Podziemny przy Narodowym Forum Muzyki na stronie www.wi.wroc.pl - Kup abonament.

Sprzedaż abonamentów zostanie dla wszystkich uruchomiona od 1 lutego 2016r.

2016
styczeń20

Termin uruchomienia operatora parkingu przy NFM

Operator parkingu przy NFM i współpracujący z nim podwykonawcy rozpoczęli właśnie montaż systemu umożliwiającego zarządzanie parkingiem i pobierania opłat. Informujemy, że prace te nie spowodują zamknięcia parkingu, aczkolwiek mogą chwilowo powodować wyłączanie z użytku poszczególnych miejsc postojowych. Termin rozpoczęcia poboru opłat od kierowców zaplanowany jest na 15 lutego 2016r., a do końca lutego powinna zakończyć się kalibracja i testowanie urządzeń kontrolujących zajętość parkingu.
Cennik obowiązujący na parkingu i zasady wnoszenia opłat przedstawimy w najbliższych dniach.